Energetická nezávislost Vašeho domova

O nás

Prodejna

Dokumentace

Montáže

Revize

Školení dle NV194/2022

KontaktyElektrárna bez peněz

Myšlenkou je nabídnout Vám vlastní energetickou nezávislost za podmínek, kdy nebudete muset investovat žádné finanční prostředky.

Celou elektrárnu nainstalujeme a zprovozníme, část uhradí dotační program zelená úsporám a druhou část splatíte pomocí úvěru a to tak aby se měsíční splátka rovnala ušetřené energii, kterou by jste zaplatili dodavateli elektřiny.

Po té co elektrárnu zaplatíte budou výnosy vaše.

Příklad

  • Váš dům topí a ohřívá vodu elektřinou - měsíční útrata za el. energii je 4.000,-Kč
  • Fotovoltaická elektrárna s výkonem 8KW vyrobí za rok 9,5MW energie (38.400/rok) 3.200,-měs
  • Cena elektrárny je 241.500,-Kč, komplet
  • Výše dotace je 60.000,-
  • Výše úvěru je 181.500,-
  • Doba splácení 6let při úrokové sazbě 7%
  • Měsíční splátka 3.069,-
  • Nebo-li dodavateli energie zapltaíte 1.000 a splátku 3.000, žádný rozdíl!

Dodávka a montáž elektrárny Vás nebude nic stát a následujících 6 let také nic neušetříte, živostnost našich komponentů je 25 let, tedy následujích 19 let budete vydělávat 3.000 měsíčně.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás, vytvoříme nabídku, přímo na Vaší nemovitost.Profesionální služby klientům

Naším cílem je vaše maximální spokojenost. Zajímáme se o zpětnou vazbu od partnerů i běžných uživatelů. Spokojenost klienta je naším motorem. Rychle reagujeme na připomínky, hledáme efektivní řešení, poskytujeme profesionální služby a informace. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Nabízíme řešení pro domácnosti i firmy

V nabídce naleznete komponenty pro použití v rodinných domech i výrobních podnicích. Měniče od 1kW až po 75kW, které lze dále skládat až do megawattových celků. Baterie od 2,4 kWh až po nekonečně velké bateriové matrixi. Společně nalezneme vhodné řešení a technologii. Vše v souladu s požadavky NZÚ a OP PIK.

Fotovoltaice rozumíme

Naší předností je odbornost a dlouholeté zkušenosti v oboru alternativních zdrojů energie. Všechny nabízené komponenty jsou pečlivě vybírány specialisty na fotovoltaiku. Při výběru se orientujeme především na špičkovou kvalitu, jednoduchou instalaci, optimální cenu a vzájemnou kompatibilitu produktů. V nabídce najdete prověřené výrobky od technologických lídrů z oboru.

NABÍZÍME TECHNICKOU PODPORU NA TELEFONU I V TERÉNU.

Minimální doba dodání.

Důsledně se staráme, aby nabízené komponenty byly skladem a vždy se snažíme o co nejkratší dobu dodání objednávky.

Podpora - 603 11 66 37 info@mujdomov.czPVM elektro s.r.o., Královopolské Vážany 7, Rousínov 683 01 ,C 85277 vedená u Krajského soudu v Brně, ič: 17763193, dič: CZ17763193,info@pvmelektro.cz